Kraków Gospel Choir to chór, który zrodził się z pasji do muzyki gospel. Radość, energia, siła utworów inspirowanych Słowem Bożym zmotywowały i motywują cały czas wszystkich członków chóru do uwielbiania Pana, podczas koncertów, warsztatów, prób, ale również na co dzień, bo często kiedy nie śpiewamy, nie gramy, okazuje się, że nam w środku coś śpiewa, coś gra.

Cała gospelowa aktywność naszego chóru uświadamia nam oraz ludziom stawianym nam na drodze jako dobrych przyjaciół, pomocników chóru czy jako uczestników naszych koncertów, ogrom Bożej Miłości do człowieka, Miłości niosącej radość, nadzieję, Miłości która przemienia.

Efektem pracy ostatnich lat chóru jest płyta All because of Jesus. Fragmenty utworów zamieszczone są poniżej.

Bóg dał nam słowo.
Bóg dał nam muzykę.
Bóg wlał w nasze serca tęsknotę za piękną, rozśpiewaną drogą ku Niemu.
Bóg dał nam siebie i uczynił z nas rodzinę.
Ta płyta to nasz prezent dla Ciebie, Boże.
Owoc radosnego dziesięcioletniego uwielbienia Twojego Cudownego Imienia.
Oby te gospelowe dźwięki docierały do naszych słuchaczy, do naszych przyjaciół i do nas samych, i odmieniały nieustannie ich i nasze życie według Twej woli, Boże.

Kraków Gospel Choir

Kraków Gospel Choir to nie tylko chór. To także społeczność przyjaciół, którzy wspólnie tworzą, rozwijają się, wspierają, a przede wszystkim – śpiewają na Jego chwałę! 

Nasz chór to wszyscy jego byli i obecni członkowie, nasi bliscy, nasze rodziny i nasi wspaniali słuchacze. To także nasze miasto Kraków.

Kraków Gospel Choir to MY i WY

 
Zobacz, co możemy Ci zaoferować:

Strona zaprojektowana i wykonana przez Sylwię Piątkiewicz   I   Wszelkie prawa należą do Kraków Gospel Choir