Kraków Gospel Choir koncertuje podczas imprez plenerowych, kulturalnych oraz firmowych.

Podczas koncertu KGC można usłyszeć tradycyjne utwory gospel, a także ich nowe aranżacje oraz utwory skomponowane przez byłych i obecnych członków chóru. Repertuar obejmuje również utwory znane niemal wszystkim, takie jak: „Oh happy Day” z filmu „Zakonnica w przebraniu” oraz „Shackles” – często emitowany przez rozgłośnie radiowe.

Chór koncertuje w składzie 15 – 30 osób w zależności od potrzeb i charakteru imprezy. Towarzyszy mu zespół, którego podstawowy skład obejmuje pianistę, perkusistę oraz basistę. W przypadku większych koncertów lub jeśli organizator imprezy ma takie życzenie do zespołu dołącza również saksofonista.

Każdy koncert wykonywany przez KGC jest spójną całością, którego prowadzenia podejmują się sami członkowie chóru. Dzięki temu Kraków Gospel Choir jest w stanie stworzyć szczególny klimat takiej imprezy poprzez nawiązanie kontaktu z widownią oraz próbę jej zaktywizowania. Długość takiego koncertu to w zależności od potrzeb oraz repertuaru 1 – 1,5 godziny.

Wysokość honorarium uzależniona jest od charakteru oraz miejsca odbywania się imprezy, a także składu zespołu. Szczegóły dotyczące kosztów można uzyskać podczas bezpośredniego kontaktu z dyrygentem chóru (adres e-mail dostępny w zakładce Kontakt).

Kraków Gospel Choir

Kraków Gospel Choir to nie tylko chór. To także społeczność przyjaciół, którzy wspólnie tworzą, rozwijają się, wspierają, a przede wszystkim – śpiewają na Jego chwałę! 

Nasz chór to wszyscy jego byli i obecni członkowie, nasi bliscy, nasze rodziny i nasi wspaniali słuchacze. To także nasze miasto Kraków.

Kraków Gospel Choir to MY i WY

 
Zobacz, co możemy Ci zaoferować:

Strona zaprojektowana i wykonana przez Sylwię Piątkiewicz   I   Wszelkie prawa należą do Kraków Gospel Choir